Topinambury pro Vás

Topinambury - hlízy k sadbě

Menší hlízy určené k sadbě. 40Kč/kg. K ceně musíme připočítat také poštovné dle ceníku České pošty - balík Do ruky (3kg-138Kč, 6kg-153Kč, 9kg-165Kč). Objednávku se vyplatí spojit s více lidmi, minimální zasílané množství jsou 3kg. Balíčky s topinambury odesíláme po uhrazení ceny na účet.

Topinambury - na Váš stůl

Hlízy jsou omyté, určené k přímému konzumu. Na přání mohou být neomyté - déle vydrží. 50Kč/kg. K ceně musíme připočítat také poštovné dle ceníku České pošty - balík Do ruky (3kg-138Kč, 6kg-153Kč, 9kg-165Kč). Objednávku se vyplatí spojit s více lidmi, minimální zasílané množství jsou 3kg....

Topinambury z naší produkce sice nemají certifikaci BIO, nicméně je pěstujeme s ohledem na šetrnost k přírodě a na jejich kvalitu. Při pěstování nepoužíváme žádné chemické přípravky - pesticidy nejsou ani zapotřebí. Topinambury nikdy neskladujeme déle, než je opravdu nutné. Snažíme se, aby se dostaly k zákazníkovi co nejdříve po sklizení.

 

Nabídka spolupráce

Velkoobchodní odběr hlíz

Pro odběratele většího množství nabízíme individuální cenu odvíjející se od odebraného množství hlíz (nad 100kg, 500kg, 1000kg, 5000kg) a požadovaných parametrech. Hlízy k sadbě, k průmyslovému zpracování i přímému konzumu je možné odebírat při finální sklizni na přelomu března a dubna, případně po...

Chci topinambury prodávat

Okruh odběratelů a partnerů máme v plánu dlouhodobě rozšiřovat. Všechny nabídky ke spolupráci proto uvítáme. Rádi budeme dodávat naší produkci do malých obchodů, prodejcům na farmářských trzích, do bedýnkových systémů i družstevních prodejen.